Stajnia Konie na nieboskłonie posiada bardzo atrakcyjną lokalizację, pomiędzy lasami i terenami stwarzającymi ogromne możliwości do jazdy konnej.

Szerokie dukty leśne, rezerwat jodłowy, miejsca historyczne, pomniki przyrody oraz pobliskie zalewy oferują idealne możliwości pasjonatom jeździectwa. Jazdę terenową można spędzić jeżdżąc godzinę po pobliskich lasach lub wybrać się na dłuższą wyprawę poznając piękno okolicznej przyrody.

Duża liczba koni pozwala na zaspokojenie
szerokiego zakresu wymagań jeźdźca.

Od koni niskich (takich jak koniki polskie) po wysokie wielkopolskie.
Pomimo różnorodności, wszystkie konie są zrównoważone oraz chętne
do współpracy z jeźdźcem.

Wiosną organizujemy różnorodne rajdy konne.

Najbardziej popularny jest 3-dniowy rajd "Szlak Hubala", organizowany co roku z okazji rocznicy śmierci Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal". Wśród naszych wypraw bardzo malownicza jest dwudniowa wyprawa na "Niebieskie Źródła" pod Tomaszowem Maz.

Latem gospodarstwo przenosi się do Łodzi.

Z osiedla Złotno organizujemy wyjazdy w ciekawe miejsca, np. do parku J. Piłsudskiego na Zdrowiu, Rezerwatu Torfowego czy też do Ośrodka Wypoczynkowego "Zgniłe Błota". Nowością jest 6- dniowy rajd w okolice Uniejowa.

Jesienią obchodzimy święto koni i jeźdźców.

Stajnia proponuje tradycyjną gonitwę za lisem tzw. Hubertus zakończoną ogniskiem z kiełbaskami. Ponadto po okresie hubertusowym zapraszamy na jesienne przejażdżki w pięknych lasach i okolicach Chrustów Starych.

Zimą zapraszamy na kuligi w białym puchu.

Posiadamy kilka par sań, dzięki którym możemy zaoferować pełne radości i śpiewu kuligi po leśnych duktach. Zimą również regularnie proponujemy przejażdżki w siodle. Zaś po przejażdżce zapraszamy na gorący poczęstunek i ciepłą herbatę.

Kompetentna i sympatyczna kadra zapewni bezpieczeństwo podczas korzystania z usług oraz owocną naukę. Stajnia otwiera ramiona dla jeźdźców dla jeźdźców na każdym poziomie nauki od zupełnie początkujących po zaawansowanych.

Każdemu należy się galop na tle zachodzącego słońca,
szczególnie w tak przyjaznej stajni jak Konie na nieboskłonie